Jak umówić się na wizytę?
Pierwsza wizyta to konsultacja psychologiczna. Można się na nią umówić telefonicznie , mailowo lub na profilu Psychologiczne Centrum Rozwoju na portalu Facebook.

W wiadomości opisz swoją aktualną sytuację i problem, na temat którego chcesz porozmawiać. Określ również odpowiadającą Ci formę płatności (szczegóły w cenniku niżej). Otrzymasz ode mnie odpowiedź e-mail z proponowanymi terminami spotkania. Dalszy kontakt w zależności od Twoich preferencji może się odbywać drogą e-mailową lub telefoniczną.
Po ustaleniu terminu spotkamy się w gabinecie. W trakcie pierwszego spotkania ustalimy terminy i częstotliwość kolejnych spotkań.

Jak odwołać wizytę?
Jeśli nie jesteś w stanie dotrzeć na umówioną wizytę, możesz odwołać ją telefonicznie, przez wiadomość e-mail lub wiadomość wysłaną na profilu Psychologiczne Centrum Rozwoju na portalu Facebook. Wizyty można odwoływać najpóźniej do 24 godzin przed umówioną godziną spotkania. 
Wizyta nieodwołana lub odwołana po tym terminie traktowana jest jako pełnopłatna. Płatność za nią należy uiścić przed następnym spotkaniem.
Jeśli chcesz odwołać wizytę, a dokonałeś już płatności przelewem internetowym, pieniądze zostaną zwrócone na Twoje konto do 48 godzin. Możesz również zaznaczyć, że chcesz je przeznaczyć na wizytę umówioną w innym terminie.

Rejestracja do lekarza psychiatry oraz psychologa pod numerem telefonu 784 356 515, środy w godz. 11.00 do 17.00

 

Pracownia badań psychotechnicznych 504 448 582

  Gabinet psychologiczny

  ul. Olsztyńska 2, 11-130 Orneta

  Szkoła Nauki Jazdy WIRAŻ

  ul. Bałtycka 4, Olsztyn

  Konsultacje psychiatryczne

  Rejestracja środy od 11.00 do 17.00

  Psychologiczne Centrum Rozowju

  SZKOŁA NAUKI JAZDY WIRAŻ